layer
layer
layer
layer
layer
layer

Про нас

about

Компанія Lady Charm – український виробник якісної та модної білизни для жінок.

Починаючи з 2002 року, ми впевнено зайняли нішу та зарекомендували себе гідними конкурентами на ринку. Адже наша пропозиція – це продукція із найкращої сировини з використанням фурнітури відомих фірм Франції, Італії, Іспанії тощо. Крім цього, ціна на товари доступна кожній пані. 


Весь процес виробництва відбувається в Україні на власній швейній фабриці з використанням сучасного обладнання JUKI, RIMOLDI. 


Стиль
Ми знаємо, чого хоче жінка. Ось чому дизайнери ТМ Lady Charm пильно слідкують за останніми трендам світової моди. В результаті Ви отримуєте стильну сучасну білизну. 
До створення інтимних речей ми підходимо відповідально та зважено, обираючи лише безпечні та антиалергічні матеріали.

Кожна колекція – це витвір мистецтва, пошитий з любов’ю та думкою про чарівних жінок. Ми враховуємо анатомічні особливості прекрасної статі та створюємо комфортні й елегантні речі.


Краса та зручність
Різноманітні моделі та правильні лекала роблять нашу продукції неймовірно привабливою. А щоб Ви могли правильно обрати розмір та глибину чашечки, радимо скористатись нескладними порадами.

  • Розмір ліфа можна визначити за допомогою двох критеріїв: обхвату грудей й окружності під грудьми. Повнота чашки напряму залежить від цих показників. Отже, чим більше різниця між ними, тим більше буде розмір.
  • Обсяг стегон визначає розмір плавок, трусиків й поясів.
     
benefit

Найкращі цінові пропозиції

benefit

Щомісячне оновлення колекції

benefit

Українськиї виробник на ринку з 2002р.

benefit

Обладнанням JUKI, RIMOLDI